حرفهایی برای گفتن..

حرفهایی که نمیشود همه جا گفت..

حرفهایی برای گفتن..

حرفهایی که نمیشود همه جا گفت..

حرفهایی برای گفتن..

خوشبختی سه ستون دارد:

فراموش کردن
تلخی های دیروز

غنیمت شمردن
شیرینی های امروز

امیدواری به
فرصت های فردا

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
نویسندگان

جملاتی که نباید به مردها گفت

جملاتی که نباید به مردها گفتدر هر زندگی مسائلی وجود دارد که یک زن نباید در مشاجرات آنها را مطرح کرده و به اصطلاح به همسرش نیش و کنایه بزند.شما می توانید در مورد نقصهای همسرتان  صحبت کنید بـدون ایـنکه برای وی دلخوری پیش بیاید و یا از شما دلگیـر گـردد امـا چـهار مـسئله وجـود دارد که پیش کشیدن هر یک تاثیر ناگواری در روحیه و غرور یک مرد برجای خواهد گذاشت چـرا که اولا باعث می گـردد که او خودش را با خصیصه های مـردان دیـگر مقایسه نموده و سرخورده شود و دوم اینکه به دلیل این کـه تـغییر مسائل مذکور به دست خود آدم نبوده و جزء ویژگی های هر انسانی است، موجب افسردگی و نا امیدی خواهد گردید پس مراقب باشید تا با بیان این موضوعات موجبات سرخوردگی و اختلافات ریشه ای با همسرتان را فراهم نکنید.

-توانایی و تمکن مالی

مسلم است که داشتن ثروت و پول زیاد یک حسن تلقی میشود اما برای  مـردان میـزان سـرمایه و قدرت مـالی آنها منعکس کننده ارزش های درونیشان است. بنابراین گوشـه و کنـایه زدن در مـورد درآمـد یـک مـرد در حـقیـقت لـطمـه زدن بـه غـرور اوست. وقتی پیوسته در مورد میزان درآمد و یا توانایی مالی همسرتان صحبت میکنید باعث میشوید غرور او جریحه دار شود. درآمـد یـک مـرد چیزی نیست که بتواند آن را فورا تغییر دهد، مگر اینکه بخواهد بـه یک بانک دستبرد بزند.شـکاف، زمانی عمیق تر می شود که یـک زن، بی پولی ، وسایل قدیمی ، عدم خرید طلا و جواهر و یا خـانه مـحـقر شـوهـرش را مکرر به وی گوشزد می کند و نمی داند که با این کار هر بار تیشه به ریشه زندگی خود می زند چرا که این تحقیرها نه تنها از عشق میان آنها می کاهد بلکه به هیچ وجه باعث اقدامی برای بهتر شدن وضع زندگی نخواهد شد شاید اگر به جای تحقیر شوهر خود او را تشویق به انجام کارهای موثرتری نمایید زودتر به خواسته خود برسید .

 - موی سر

اگر فکر میکنید فقط زنان نسبت به مسائل زیبایی ظاهری خود حساس هستند سخت در اشتباهید. مهمترین مسئله از نظر ظاهری برای یک مرد موی سر اوست. هر مردی نگران این موضوع می بـاشـد که بالاخره موی سرش را از دست خواهد داد، چون مردان تصور می کنند کـه بـا ریختن موی سر، جذابیت آنها در برابر همسرشان نیز ازبین خواهد رفت.

- قد

میزان قد یکی از فاکتورهایی است که واقعا از دست هر آدمی خارج است و بیشتر به عوامل ژنتیکی بستگی دارد. با به رخ کشیدن قد همسرتان و کنایه زدن در این مورد تنها موجب سرافکندگی و افسردگی وی خواهید شد . بهتر است بدانید این مسئله باعث میشود او یک رنجش همیشگی از شما به دل داشته باشد، چرا که هر بار به این نقص خود فکر میکند و راه چاره ای برای آن نمی یابد، دچار سرخوردگی بیشتر میشود و تصور میکند برای شما جذابیتی ندارد.

- مردانگی

مسخره نمودن مردانگی یک فرد،شکنجه آورترین مورد برای اوست. یک زن باید بداند که هرگز نباید شوهر خود را به دلیل ناتوانی ها و ضعف های جنسی وی مورد سرزنش و استهزاء قرار دهد چرا که این مطلب می تـواند صـدمات و زیان های جبران ناپذیری در روحیه و زندگی او وارد کند.نـکته این است که وقتی شما به شوهر خود این موضوع را گوشزد می کنید، در حقیـقـت او تصور می نماید که نسبت به مردان دیگر دارای ضعف و ناتوانی شدید است و همین امر باعث سرشکستگی و آزرده خاطری وی می گردد.

  • حاجی انجم شعاع

جملات

مردان

ممنوعه

نباید

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی